Kontakt oss

Sotra Sportsklubb holder til i Straume Idrettspark på Sotra, og våre kontorer er i Sotra Arena

Adresse;
Idrettsvegen 50, Sotra Arena
5353 STRAUME

 

Veibeskrivelse og parkering



Sotra Sportsklubb

Tlf. 99 38 88 88
Mail post

Org.nr. 952304283

 

MAILADRESSER;

post    Generelt postmottak for Sotra Sportsklubb.
     
bilag   Automatisk fakturamottak (ikke svar-mail)
     
lonn   Timelister og lønnsrelaterte mailer/spørsmål
     
fotball   Mail til fotballgruppen - alt idrettsfaglig
     
håndball   Mail til håndballgruppen - alt idrettsfaglig
     
turn   Mail til turngruppen - alt idrettsfaglig

 

HOVEDSTYRET OG IDRETTSGRUPPENE 2019 / 2020

 

  • Økonomi (egen gruppe)  Svein Olav, Øystein, Cecilie og Dan
  • Politiattester; 
  • Kvalitetsklubbansvarlig; Siv
  • Rekrutteringsansvarlig; 
  • Arrangement; 
  • Barneidrettsansvarlig; Dan
  • FairPlay ansvarlig; Siv
  • Implementering av strategiplan 2019-2023; Svein Olav

 

 

HOVEDSTYRET

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Cecile Dahl 482 96 987   cec-dah
Nestleder Svein Olav Sørensen 996 13 964   sveinolav.sorensen
Styremedlem Siv Øye Carlsen 979 82 977   Siv.Carlsen
Styremedlem Øystein Bredholt 952 65 805   oystein.bredholt
Styremedlem Tore Jarl Nesse 97553048   tore.j.nesse
Fotball Ronny Ekren 97030971   ronny.ekren
Håndball Janne Havnerås 412 11 257    janne.havneraas
Turn Gunn Mari Høyem 412 49 669   gunn.mari76
Andre idretter Marit Bergfjord Bendiksen 90519772   maritbergfjordbendiksen
Vara 1 Matias Garfield 904 09 114   matiasgutten
Vara 2 Anette Pukerud 916 63 925   a.pukerud
         

TURN

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Gunn Mari Høyem     leder@sotraturn.no
Nestleder Ørjan Lunde     nestleder@sotraturn.no
Sekretær Vibeke Nesse     vibeke@sotraturn.no
Økonomi Ulf Lundekvam     kasserer@sotraturn.no
Apparat kvinner Birthe Nipen Larsen     birthe@sotraturn.no
Apparat menn Jan Otto Halseth     apparattun@sotraturn.no
Tropp Jannicke  Steinsland Gjertsen   tropp@sotraturn.no 
Dans Emilie Hauge     emilie@sotraturn.no
Bredde Frid Sage     Frid@sotraturn.no
Ungdom Elisa Lokøy     ungdom@sotraturn.no
         

FOTBALL

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Ronny Ekren 970 30 971   Ronny Ekren
Nestleder Yvonne Johnsen 411 06 024   Yvonne Johnsen
Økonomi Knut Inge Sylta        
Senior damer Oddvar Arefjord 975 11 396   Oddvar Arefjord
Senior Menn NN      
Ungdom Jarle Skage 934 66 283    
Barn Inger Lise Sekkingstad 902 37 476   Inger Lise Sekkingstad
Arrang.1 Kim Straume 951 72 924    
Arrang.2 NN      
Dommer Hattun Rune bø     Hattun Rune Bø
         

HÅNDBALL

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Janne Havnerås     Janne.havneraas@
Nestleder Stian Mikkelborg 922 02 739   stianmikkelborg
Sektretær/dugnad Trude Lillehaug Solberg 986 98 904   trude.solberg@technipfmc.com
Dugnad Dag Helge Johnsen 408 53 515   dag.helge@solideq.no
Dommer Aina Larsen 414 28 589   Aina.larsen@fjell.kommune.no
Sportslig leder barn Paal Lilletvedt 928 83 044   p-lillet@online.no
 HOVEDADRESSE   HÅNDBALL      handball@sotrask.no
         

BOKSING

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Glenn Bjærum     glenn.bj@online.no
         
         

FRIIDRETT

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Per Magne Handegård 990 94 318   phandegard
         

BASKETBALL

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Marit Bergfjord Bendiksen  90519772   maritbergfjordbendiksen@hotmail.com

                  

 SOTRA SK KAFÈ OG CATERING: catering@sotrask.no / 90141303