Kontakt oss

Sotra Sportsklubb holder til i Straume Idrettspark på Sotra, og våre kontorer er i Sotra Arena

Adresse;
Idrettsvegen 50, Sotra Arena
5353 STRAUME

 

Veibeskrivelse og parkering



Sotra Sportsklubb

Tlf. 99 38 88 88
Mail post@sotrask.no

Org.nr. 952304283

 

MAILADRESSER;

post@sotrask.no    Generelt postmottak for Sotra Sportsklubb.
     
bilag@sotrask.no   Automatisk fakturamottak (ikke svar-mail)
     
lonn@sotrask.no   Timelister og lønnsrelaterte mailer/spørsmål
     
fotball@sotrask.no   Mail til fotballgruppen - alt idrettsfaglig
     
handall@sotrask.no   Mail til håndballgruppen - alt idrettsfaglig
     
turn@sotrask.no   Mail til turngruppen - alt idrettsfaglig

 

HOVEDSTYRET OG IDRETTSGRUPPENE 2019 / 2020

 

  • Økonomi (egen gruppe)  Svein Olav, Øystein, Cecilie og Dan
  • Politiattester; Lisbeth
  • Kvalitetsklubbansvarlig; Siv
  • Rekrutteringsansvarlig; Anders
  • Arrangement; Monica
  • Barneidrettsansvarlig; Dan
  • FairPlay ansvarlig; Siv
  • Implementering av strategiplan 2019-2023; Svein Olav

 

 

HOVEDSTYRET

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Cecile Dahl 482 96 987   cec-dah@online.no
Nestleder Svein Olav Sørensen 996 13 964   sveinolav.sorensen@gmail.com
Styremedlem Siv Øye Carlsen 979 82 977   Siv.Carlsen@bergen.kommune.no
Styremedlem Øystein Bredholt 952 65 805   oystein.bredholt@kavan.no
Styremedlem Anders Greni Askeland 911 69 787   anders@sotraturn.no
Fotball Roald Sekkingstad 909 55 485   roald@agotnes-sveis.no
Håndball Marianne Skarholm 932 92 993   marianne.skarholm@gmail.com
Turn Gunn Mari Høyem 412 49 669   gunn.mari76@gmail.com
Andre idretter Per Magne Handegård 990 94 318   phandegard@gmail.com
Vara 1 Lisbeth Hjell 930 62 419   Lisbeth.Hjelle@fjell.kommune.no
Vara 2 Monica Jetmundsen 932 22 657   monica@sekkingstad.no
         

TURN

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder  Gunn Mari Høyem     leder@sotraturn.no
Nestleder  Ørjan Lunde     nestleder@sotraturn.no
Sekretær  Vibeke Nesse     vibeke@sotraturn.no
Økonomi  Ulf Lundekvam     kasserer@sotraturn.no
Apparat kvinner  Birthe Nipen Larsen     birthe@sotraturn.no
Apparat menn  Jan Otto Halseth     apparattun@sotraturn.no
Tropp  Jannicke  Steinsland Gjertsen   tropp@sotraturn.no 
Dans  Emilie Hauge     emilie@sotraturn.no
Bredde  Frid Sage     Frid@sotraturn.no
Ungdom Elisa Lokøy     ungdom@sotraturn.no
         

FOTBALL

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Roald Sekkngstad 909 55 485     roald@agotnes-sveis.no
Nestleder NN      
Økonomi Trond Wisnes Nilsnes 982 09 859      trond.wisnes.nilsen@bkkfiber.no
Senior damer Oddvar Arefjord 975 11 396   oddvar.arefjord@gcrieber.com
Senior Menn NN      
Ungdom Olav Sanden   95427357    o.sanden76@gmail.com
Barn Yvonne Johnsen 411 06 024   yvonnegrindheim2@gmail.com 
Arrang.1 NN      
Arrang.2 NN      
Dommer Luis Betancor 471 99 999   luisb@live.no  
         

HÅNDBALL

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Marianne Skarholm 932 92 993   marianne.skarholm@gmail.com
Nestleder Stian Mikkelborg 922 02 739   stianmikkelborg@gmail.com
Sektretær/dugnad Trude Lillehaug Solberg 986 98 904   trude.solberg@technipfmc.com
Dugnad Dag Helge Johnsen 408 53 515   dag.helge@solideq.no
Dommer Aina Larsen 414 28 589   Aina.larsen@fjell.kommune.no
Sportslig leder barn Paal Lilletvedt 928 83 044   p-lillet@online.no
 HOVEDADRESSE   HÅNDBALL      handball@sotrask.no
         

BOKSING

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Glenn Bjærum     glenn.bj@online.no
         
         

FRIIDRETT

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Per Magne Handegård 990 94 318   phandegard@gmail.com
         

BASKETBALL

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Marit Bergfjord Bendiksen  90519772   maritbergfjordbendiksen@hotmail.com

                  

 SOTRA SK KAFÈ OG CATERING: catering@sotrask.no / 90141303