Kontakt oss

Sotra Sportsklubb holder til i Straume Idrettspark på Sotra, og våre kontorer er i Sotra Arena

Adresse;
Idrettsvegen 50, Sotra Arena
5353 STRAUME

 

Veibeskrivelse og parkering



Sotra Sportsklubb

Tlf. 99 38 88 88
Mail post"at"sotrask.no

Org.nr. 952304283

 

HOVEDSTYRET OG IDRETTSGRUPPENE 2019 / 2020

 

  • Økonomi (egen gruppe)  Svein Olav, Øystein, Cecilie og Dan
  • Politiattester; Lisbeth
  • Kvalitetsklubbansvarlig; Siv
  • Rekrutteringsansvarlig; Anders
  • Arrangement; Monica
  • Barneidrettsansvarlig; Dan
  • FairPlay ansvarlig; Siv
  • Implementering av strategiplan 2019-2023; Svein Olav

 

 

HOVEDSTYRET

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Cecile Dahl 482 96 987   cec-dah"at"online.no
Nestleder Svein Olav Sørensen 996 13 964   sveinolav.sorensen"at"gmail.com
Styremedlem Siv Øye Carlsen 979 82 977   Siv.Carlsen"at"bergen.kommune.no
Styremedlem Øystein Bredholt 952 65 805   oystein.bredholt"at"kavan.no
Styremedlem Anders Greni Askeland 911 69 787   anders"at"sotraturn.no
Fotball Roald Sekkingstad 909 55 485   roald"at"agotnes-sveis.no
Håndball Marianne Skarholm 932 92 993   marianne.skarholm"at"gmail.com
Turn Gunn Mari Høyem 412 49 669   gunn.mari76"at"gmail.com
Andre idretter Per Magne Handegård 990 94 318   phandegard"at"gmail.com
Vara 1 Lisbeth Hjell 930 62 419   Lisbeth.Hjelle"at"fjell.kommune.no
Vara 2 Monica Jetmundsen 932 22 657   monica"at"sekkingstad.no
         

TURN

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder  Gunn Mari Høyem     leder"at"sotraturn.no
Nestleder  Ørjan Lunde     nestleder"at"sotraturn.no
Sekretær  Vibeke Nesse     vibeke"at"sotraturn.no
Økonomi  Ulf Lundekvam     kasserer"at"sotraturn.no
Apparat kvinner  Birthe Nipen Larsen     birthe"at"sotraturn.no
Apparat menn  Jan Otto Halseth     apparattun"at"sotraturn.no
Tropp  Jannicke  Steinsland Gjertsen   tropp"at"sotraturn.no 
Dans  Emilie Hauge     emilie"at"sotraturn.no
Bredde  Frid Sage     Frid"at"sotraturn.no
Ungdom Elisa Lokøy     ungdom"at"sotraturn.no
         

FOTBALL

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Roald Sekkngstad 909 55 485     roald"at"agotnes-sveis.no
Nestleder NN      
Økonomi Trond Wisnes Nilsnes 982 09 859      trond.wisnes.nilsen"at"bkkfiber.no
Senior damer Oddvar Arefjord 975 11 396   oddvar.arefjord"at"gcrieber.com
Senior Menn NN      
Ungdom NN      
Barn Yvonne Johnsen 411 06 024   yvonnegrindheim2"at"gmail.com 
Arrang.1 Bodil Lund 986 17 411   bodilc_lund"at"hotmail.com
Arrang.2 Elisabeth Rolland 970 30 969   Elihroll"at"online.no 
Dommer Luis Betancor 471 99 999   luisb"at"live.no  
         

HÅNDBALL

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Marianne Skarholm 932 92 993   marianne.skarholm"at"gmail.com
Nestleder Stian Mikkelborg 922 02 739   stianmikkelborg"at"gmail.com
Sektretær/dugnad Trude Lillehaug Solberg 986 98 904   trude.solberg"at"technipfmc.com
Dugnad Dag Helge Johnsen 408 53 515   dag.helge"at"solideq.no
Dommer Aina Larsen 414 28 589   Aina.larsen"at"fjell.kommune.no
Sportslig leder barn Paal Lilletvedt 928 83 044   p-lillet"at"online.no
         
         

BOKSING

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Glenn Bjærum     glenn.bj"at"online.no
         
         

FRIIDRETT

       
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Per Magne Handegård 990 94 318   phandegard"at"gmail.com
         

BASKETBALL

     
VERV NAVN MOBIL   MAIL
Leder Jeanett Sævareid     j_sevareid"at"hotmail.com